חדר מלחים
אפריל 8, 2013
Our life style
אפריל 14, 2013

שנים של ניסיון והכרות עם אורח חייהם והצרכים של הדיירים הצעירים הובילו את מעצבת חדרי הילדים חגית סער לעצב קולקציות של חדרי נסיכות המותאמות הן לקטנטנות והן לנערות.

הנערות הבוגרות יבחרו מיטה חלומית המשמשת גם כספה לאירוח חברים.
לדוגמה מיטת הספה המאפשרת השתרעות נינוחה. המיטה עשויה מעץ גושני מאופיינת בקווים פיסוליים ומעוגלים ומעוטרת בריפוד קפיטונאז' בעבודת יד קפדנית המעניק לה מראה אלגנטי ועשיר.

הנסיכות הקטנות מוקסמות ממיטת הנסיכות הורודה.
מיטה המתהדרת בריפוד הן בגב והן ברגלי המיטה.

בכל המקרים חדרי הנסיכות משקפים את סגנונה הייחודי של המעצבת ובכל שנה נוסף דגם חגיגי וייחודי המתאים לחלומה של כל ילדה.

חדרי הנסיכות משלבים ארונות מהודרים, פינות עבודה נסיכותיות ופינות איפור כיאה לילדה ונערה מתבגרת. המגירות המהוות מקום אחסון מעוטרות בידיות קריסטל סוורובסקי, חדרי הנסיכות מוצעים במגוון צבעים רכים ומלטפים (ידידותיים לסביבה) באיכות הגבוהה ביותר תוך תשומת לב אישית, רמת גימור מושלמת ותפיסת עולם המתבססת על יוקרה .

קולקציית חדרי הבנות של חגית סער הינה עשירה ומגוונת ונעה מסגנון רומנטי ונוסטלגי בקווים מעוגלים ,עד לסגנון קלאסי בקווים נקיים.הקולקציות הינן עשירות בפרטים ומתהדרות במגוון חומרים עשירים בשילובים של בדי כותנה ופשתן משובחים.

חדרי הבנות צריכים לכלול מיטה שכדאי שתהיה נפתחת לאירוח של חברה, שולחן כתיבה מרווח, ארון רחב ידיים, ספריה לצעצועים , בובות ומשחקים ותוספת מקסימה של פינת איפור המקשטת כל חדר של ילדה ועוזרת בארגון הסיכות הקוקיות ושאר פרטי גנדור.

הרהיטים הללו יכולים להיות בקווים ישרים ונקיים או מהודרים ומלכותיים. שהרי איזו ילדה אינה חולמת להיות נסיכה, לישון על מיטת אפריון יפה ומהודרת ולחלום חלומות מתוקים, להזמין חברות למשחקי פיות ונסיכות ולשחק במשחקי "נדמה לי" בחדר שכולו מלכותי?הקולקציה הרומנטית כוללת מיטות מעוטרות, גב מיטה מרופד, כילה עשויה תחרה שקופה,ידיות קריסטל ועוד אלמנטים מהודרים המוסיפים נופך נסיכתי לחדר.

הגוון השולט כיום בחדרי הבנות נע בין לבן צחור לשמנת בתוספת של גווני הוורוד או הסגלגל השונים. מי שאינה רוצה חדר מתקתק מדי, יכולה לשלב גווני כאמל ואפורים שונים שיוצרים חדר מעוצב בסגנון נקי אך לא חף מנשיות.בחירת הטקסטיל יכולה לסייע רבות בעיצוב אופי החדר ולהטביע את חותמה האישי של כל ילדה.