עיצוב חדר לתינוק

מיטות לבנות מעוצבות
עיצוב חדר ילדים קטן מאוד
אוגוסט 28, 2018
רהיטים לתינוקות
אוגוסט 28, 2018

מה באמת צריך לדעת על עיצוב חדר לתינוק

תינוק חדש שמגיע למשפחה זו התרגשות אדירה וכל מי שחווה זאת יוכל לספר לכם על כך. זה נכון פי כמה אם מדובר על התינוק הראשון שלכם, מה שמסביר מדוע אתם כל כך מתרגשים ומדוע אתם רוצים, בין היתר, לעצב לו חדר תינוקות מעוצב מקסים. השאלה היא מה אתם באמת יודעים על עיצוב חדר לתינוק? סביר להניח שלא הרבה, כי אם זו הפעם הראשונה שאתם נתקלים במשימה כזאת, חסר לכם ידע וניסיון. עיצוב חדר לתינוק צריך לשלב בתוכו נוחות, פרקטיות, יופי וגם הרבה מסרים מרגיעים ונעימים, מה שאומר שצריך לתת את הדעת על כל פריט שאתם קונים ומשלבים בחדר הזה.

מאיפה מתחילים?

הניסיון שלי מוכיח שבכל מה שקשור לנושא של עיצוב חדר לתינוק צריך לחשוב על לא מעט דברים ולקחת בחשבון נתונים שונים. לכן חשוב לתת את הדעת על התקציב שלכם לעניין, על הצבעים האהובים עליכם וגם על השימושיות של החדר. אומנם התינוק עצמו, ובטח שבחודשים הראשונים, לא לגמרי יכול לזוז ולשחק, אך חשוב שהחדר יהיה נוח לשימוש מבחינתכם. בנוסף לכך, עיצוב חדר לתינוק כולל בתוכו גם התייחסות לאלמנטים פסיכולוגיים וחברתיים וכל אלה יבואו לידי ביטוי בעיצוב הסופי של החלל.

תנו לי לעזור לכם

אתם מתרגשים מעוד הרבה דברים אחרים ואין לכם זמן להתעסק עכשיו בעיצוב חדר התינוק? מעניין אתכם יותר ללמוד על הנקה או על חינוך ילדים? אם כך, אתם לא באמת צריכים לעשות את זה לבד! שמי חגית סהר ואני עוסקת בעיצוב של חדרי תינוקות וילדים, אז למה שלא תפנו אלי עוד היום? אשמח לעצב לתינוק החדש שלכם חדר מתוק שיהיה לו נעים לגדול בו ושלכם יהיה נעים להיכנס אליו ואתם מוזמנים לפנות אלי כבר עכשיו.