חדרי שינה ילדים

חדרי נוער לבנות בצבע לבן
אוגוסט 28, 2018
חדרי תינוקות יוקרתיים
חדרי שינה לבנים מעוצבים
אוגוסט 28, 2018

חדרי שינה ילדים

חדר השינה של הילד הוא היקום הקטן שלו. מקום לפתח בו יצירתיות, לשאוב ממנו השראה, לנוח ולישון, לשחק, ללמוד ולגדול. חדרי שינה לילדים הם אתגר עיצובי שמשלב בין פרקטיות הכרחית ובין יופי ואסתטיקה. כדי ליצור מקום שבו הילד יכול לחלום ולהרגיש בטוח, יש לבחור את כל האלמנטים שמרכיבים את חדר הילדים בצורה נכונה ומבלי להתפשר על איכות הרהיטים.

כשחגית סער ניגשת למלאכת עיצוב חדרי ילדים ונוער, היא מסתכלת קודם כל על החלל. המרחב שעומד לרשותה הוא ה"רהיט" הראשוני והבסיסי, לתוכו יש לצקת את שאר המרכיבים. חדר שינה מעוצב לילדים יאפשר ניצול מקסימלי של המרחב בחדר, תוך יצירת חללי אחסון שלא גורעים ממראה החדר. החדר צריך לכלול לא רק מיטה וארון, אלא גם מקום ללמידה, למשחק ולביטוי אישי של הילד.

חדר שינה עבור ילדים הוא הרבה יותר מחדר שישנים בו. זהו המקום היחיד בבית ששייך רק להם, בין אם מדובר בחדר משותף לכמה ילדים, ובין מדובר בחדר פרטי לילד אחד. עולמו של הילד יבוא לידי ביטוי בכל האלמנטים שמרכיבים את החדר- מהרהיטים עצמם ועד לפריטים קטנים שישלימו את התמונה.

כדי ליצור חדר שינה מעוצב ומתוכנן נכון, צריך להכניס את הילד בסוד העניינים, לשבת איתו ולהבין את צרכיו. עולמו הפנימי וטעמו של הילד חשובים במיוחד בבחירת הצבעים, הצורות וסידור החלל. לכל ילד יש צורך אחר- קריאה, משחק במחשב, בבובות או עם חברים, אוספים שונים, צעצועים ועוד. את כל אלה יש לקחת בחשבון כאשר מעצבים את חדר הילדים. יחד, בחשיבה משותפת של המעצבת עם ההורים והילדים, ניתן ליצור את חדר השינה המושלם, שילווה את הילד שנים רבות.